Maszyny nowe

Firma SANTONI została założona w 1919 roku i jest pierwszą włoską firmą produkującą maszyny do skarpet, w 1988 roku dołączyła do grupy LONATI. Pozwoliło to maszynom SANTONI rozszerzyć zarówno ich potencjał jak i wydajność, umożliwiając łatwe przejście z jednego sektora tekstylnego do drugiego. Obecnie Santoni jest jedyną Grupą, która dzięki swojej gamie maszyn różnych typów może pokryć wiele segmentów przemysłu tekstylnego, umożliwiając zaspokojenie różnorodnych potrzeb rynku.
W 2007 roku wprowadzono przełomową technologię, koncepcja "BEZ PLATYN" otworzyła drzwi do granic, o których nawet nikt wcześniej nie myślał. Ultra cienki podział E.90 to dowód na to, że misja firmy napędza świat tekstylny i jest o krok do przodu.
Maszyny Santoni są niezwykle wszechstronne i przyjazne dla użytkownika i zapewniają najbardziej zaawansowaną technologię do produkcji dzianin wysokiej jakości. Maszyny Santoni cechuje jakość i innowacja.
Jako dystrybutor zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dla uzyskania szczegółowych informacji na temat maszyn zapraszamy do kontaktu z nami. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą maszyn:

 

I Maszyny jednołożyskowe: II Maszyny dwułożyskowe: